Pagrindinis
  • Lietuvių
  • English
Pagrindinis meniu
Pagrindinis
Naujienos
Varžybos
Baltic Cup 2016
Baltic Cup 2013
Baltic Cup 2010
Straipsniai
Trasos
Nuorodos
Kontaktai
Paieška
Nuotraukų galerija
Forumas
Mūsų rėmėjai

Kas aktyvus
Prisijunkite

2016 Baltic Cup rezultatai
2016 08 19

Treniruotės / Timed practice (08.19)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round
 (08.20)
 5 Round
 (08.21)
 1/10 Electric Short Course  h1r1  h1r2  h1r3  h1r4  h1r10
 1/10 Modified 4WD  h2r1  h2r2  h2r3  h2r4  h2r10
 1/8 Buggy Electric 1  h3r1  h3r2  h3r3  h3r4  h3r10
 1/8 Buggy Electric 2  h4r1  h4r2  h4r3  h4r4  h4r10
 1/8 Buggy Nitro  h5r1  h5r2  h5r3  h5r4  h5r10
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h6r1  h6r2  h6r3  h6r4  h6r10
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h7r1  h7r2  h7r3  h7r4  h7r10

Kvalifikacija / Qualification  (08.20)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round  5 Round
 1/10 Electric Short Course  h1r5  h1r6  h1r7  h1r8  h1r9
 1/10 Modified 4WD  h2r5  h2r6  h2r7  h2r8  h2r9
 1/8 Buggy Electric 1  h3r5  h3r6  h3r7  h3r8  h3r9
 1/8 Buggy Electric 2  h4r5  h4r6  h4r7  h4r8  h4r9
 1/8 Buggy Electric 3  h5r5  h5r6  h5r7  h5r8  h5r9
 1/8 Buggy Nitro  h6r5  h6r6  h6r7  h6r8  h6r9
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h7r5  h7r6  h7r7  h7r8  h7r9
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h8r5  h8r6  h8r7  h8r8  h8r9
 Bendri rezultatai / Overall Results  eor5_5  eor6_6  eor7_7  eor8_8  eor9_9

Kvalifikacijų rezultatai: skaičiuojama pagal taškus (3 geriausi iš 5)
Qualifications results: count by points (3 best of 5)
Points(Rounds5-9)Counting_3_Rounds.pdf

Finalai / Finals (08.21)

 Klasė / Class  1 Final  2 Final  3 Final
 1/10 Electric Short Course  f1r11  f1r12  f1r13
 1/8 Buggy Electric A  f2r11  f2r12  f2r13
 1/10 Modified 4WD  f3r11  f3r12  f3r13
 1/8 Buggy Electric B  f4r11  f4r12  f4r13
 1/8 Buggy Nitro  f5r11    
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD    f5r12  
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD      f5r13
 
Baltic Cup 2016
2016 07 12
 
2016 LT Off-road čempionato 5 varžybų rezultatai
2016 07 30
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
2  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
3  Jaanus Saare
   Tartu, EE
 TLR 8ight 3.0
   FX
4  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815
   Bullitt B219
5  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8
   FX
   1/8 Buggy Electric
1  Hans Hannus
   EE
 Mugen MBX7R ECO
   CS-Electronic
2  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8E
   Hobbywing
3  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 TLR 8ihgt-E 4.0
   Orion
4  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9e
  
5  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Matas Antanavičius
   Panevėžys, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
2  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
 FG Leopard 2WD
   26cc
3  Patrick Gabertas
   Kaunas, LT
 Amewi Piltull X
   30cc
4  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
   
  
 
  
   1/10 Electric Beginner
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
 Kyosho ZX-5
   Trust Eco 21T
2  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
3  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
 LRP Blast BX
   Trust Eco 21T
4  Nojus Kniukšta
   Jakai, LT
 Caster SK10
   Trust Eco 21T
5  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
   1/10 Electric Modified
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 HB D413
   LRP
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Orion
3  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
 HB D413
   Viper 6.5T
4  Jānis Jēkabsons
   Salaspils, LV
 Kyosho ZX6
   Orion
5  Uģis Zikmanis
   Rīga, LV
 Xray XB4
   CS-Electronic
   1/10 Electric Short Course
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
3  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
 Team C TS4TE
   TrackStar
4  Darius Usonis
   Panevėžys, LT
 HPI Blitz
   Trust Eco 21T
5  Povilas Klimka
   Vilnius, LT
 Team Associated SC10 4x4
   Viper

 

Skaityti toliau...
 
2016 LT Off-road čempionato 5 varžybos
2016 07 14
Aprašymas Trasa Reglamentas Diskusija forume Registracija

   2016.07.30 asociacija "RC-Cars" kviečia į 2016 Lietuvos Off-road čempionato 5-as varžybas.
   Varžysis šių klasių automodeliai: 1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5-1/6 Petrol 2WD, 1/10 Electric Beginner, 1/10 Electric Modified, 1/10 Electric Short Course.
   Varžybos vyks Jakų off-road trasoje. Dėmesio! Varžybų pradžia 9:00 val.
   Su savimi turėkite staliukus, kėdutes, pavėsines, prailginimo laidus, kitą jums reikalingą inventorių.

Description Track Rules Forum discussion Registration

   On 30/07/2016 "RC-Cars" Association invites you to the 5-th race of Lithuanian Off-road Championship 2016
   The following model car classes will compete: 1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5-1/6 Petrol 2WD, 1/10 Electric Beginner, 1/10 Electric Modified, 1/10 Electric Short Course.
   The race will take place in Jakai off-road track. Attention! Start of the competition Saturday 9:00 am.
   Please have your own tables, chairs, extension leads and other inventory you may need.

Описание Трасса Правила Форум Регистрация

   30/07/2016 "RC-Cars" ассоциация приглашает Вас на  5-ие гонки внедорожного чемпионата Литвы 2016
   Следующие классы автомоделей будут соревноваться: 1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5-1/6 Petrol 2WD, 1/10 Electric Beginner, 1/10 Electric Modified, 1/10 Electric Short Course.
   Гонка состоится в Jakai off-road трассе. Внимание! Начало соревнования в субботу 9:00.
   Пожалуйста, с собой имейте столы, стулья, удлинители и прочий Вам нужный инвентарь.

 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 4 iš 187
Baltic Cup 2016
Akimirkos
ON-ROAD

Daugiau apie

On-road


www.lasa.lt

2016 m. off-road įskaita
   1/8 Buggy Nitro
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
363
2  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
313
3  Paulius Varnagiris
   Kaunas, LT
305
4  Lorenas Grigas
   Šiauliai, LT
295
5  Žygimantas Trinka
   Šiauliai, LT
268
   1/8 Buggy Electric
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
357
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
343
3  Aurelijus Krikščiūnas
   Vilnius, LT
250
4  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
238
5  Vaidas Mainonis
   Kaunas, LT
234
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Matas Antanavičius
   Panevežys, LT
337
2  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
288
3  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
203
4  Edmundas Murauskas
   Vilnius, LT
189
5  Edgaras Blažys
   Utena, LT
130
   1/10 Electric Beginner
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
375
2  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
351
3  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
250
4  Nojus Slavickas
   Vilnius, LT
197
5  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
185
   1/10 Electric Modified
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
353
2  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
290
3  Aurelijus Krikščiūnas
   Vilnius, LT
275
4  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
269
5  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
258
   1/10 Electric Short Course
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
371
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
351
3  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
262
4  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
193
5  Povilas Klimka
   Vilnius, LT
191

Detali įskaita
© 2016 RC-Cars
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
88x31.lt Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje