Pagrindinis
  • Lietuvių
  • English
Pagrindinis meniu
Pagrindinis
Naujienos
Varžybos
Baltic Cup 2016
Baltic Cup 2013
Baltic Cup 2010
Straipsniai
Trasos
Nuorodos
Kontaktai
Paieška
Nuotraukų galerija
Forumas
Mūsų rėmėjai

Kas aktyvus
Dabar naršo svečių - 2
Prisijunkite

2016 LT Off-road čempionato 6 varžybų rezultatai
2016 09 24
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt
2  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt B219
3  Evaldas Stankus
   Kaunas, LT
 Hot Bodies D812
   Bullitt B218
4  Paulius Varnagiris
   Kaunas, LT
 Team Associated RC8.2
   Bullitt
5  Lorenas Grigas
   Šiauliai, LT
 HPI Trophy
   Novarossi S4
   1/8 Buggy Electric
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 TLR 8ihgt-E 4.0
   Tenshock
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Mugen MBX7 ECO
   Tenshock 2150Kv
4  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 Team Associated RC8B3e
   Viper
5  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9e
  
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
2  Matas Antanavičius
   Panevėžys, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
 Rovan Baja
   Zenoah 23cc
4  Romas Cesiulis
   Molėtai, LT
 HPI Baja 5SC
   26cc
5  Gytis Časas
   Utena, LT
 HPI Baja 5b
   29cc
   1/10 Electric Beginner
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
 Kyosho ZX-5
   Trust Eco 21T
2  Lukas Motuza
   Kaunas, LT
 TLR 22-4 2.0
   Trust Eco 21T
3  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
4  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
5  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX
   Trust Eco 21T
   1/10 Electric Modified
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 HB D413
   LRP
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Orion
3  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
 HB D413
   Viper 6.5T
4  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 HB D413
  
5  Aurelijus Krikščiūnas
   Vilnius, LT
 HB D413
   LRP X20 5.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD
2  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
 AE SC10 4x4 FT
   Tekin 4600
3  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
4  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
 Team C TS4TE
   TrackStar
   
  
 
  

 

Skaityti toliau...
 
Baltic Cup 2016 rezultatai
2016 08 21
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8
   FX
2  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
3  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
4  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9
   Bullitt
5  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815
   Bullitt B219
   1/8 Buggy Electric
1  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8E
   Hobbywing
2  Pekko Iivonen
   Kouvola, FI
 
  
3  Hans Hannus
   Tallinn, EE
 Mugen MBX7R ECO
   CS-Electronic
4  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 Xray XB8E
   Orion
5  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
2  Edgaras Šnipas
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Uldis Kalējs
   Rīga, LV
 HPI Baja 5b SS
   26cc
4  Jānis Zariņš
   Jūrmala, LV
 Rovan Baja 5b
   Zenoah 26cc
   Kaspars Triškins
   Rīga, LV
 Baja5b
   26cc
   1/5 - 1/6 Petrol 4WD
1  Pekko Iivonen
   Kouvola, FI
 MCD RR5
   26cc
2  Mantas Klupšas
   Panevėžys, LT
 MCD RR5
   Zenoah G270RC 26cc
3  Ever Kelt
   Võru, EE
 MCD RR5
   26cc
4  Peeter Saal
   Tallinn, EE
 MCD RRV4
   Zenoah 26ccm
5  Koit Repnau
   Tallinn, EE
 MCD RRV4
   26ccm
   1/10 Electric Modified
1  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Orion
2  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 HB D413
   LRP
3  Janis Klimenkovs
   Rīga, LV
 Xray XB4
   CS
4  Karl Kasekamp
   Väike-Maarja, EE
 Xray XB4 2016
   LRP 8.5T
5  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Team Associated B44.2
   Orion 5.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Janek Pähn
   Tallinn, EE
 Team Durango DESC10
  
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
3  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD
4  Vahur Kivaste
   Tallinn, EE
 Team Associated SC5M
   Turnigy
   
  
 
  

 

Skaityti toliau...
 
2016 Baltic Cup rezultatai
2016 08 19

Treniruotės / Timed practice (08.19)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round
 (08.20)
 5 Round
 (08.21)
 1/10 Electric Short Course  h1r1  h1r2  h1r3  h1r4  h1r10
 1/10 Modified 4WD  h2r1  h2r2  h2r3  h2r4  h2r10
 1/8 Buggy Electric 1  h3r1  h3r2  h3r3  h3r4  h3r10
 1/8 Buggy Electric 2  h4r1  h4r2  h4r3  h4r4  h4r10
 1/8 Buggy Nitro  h5r1  h5r2  h5r3  h5r4  h5r10
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h6r1  h6r2  h6r3  h6r4  h6r10
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h7r1  h7r2  h7r3  h7r4  h7r10

Kvalifikacija / Qualification  (08.20)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round  5 Round
 1/10 Electric Short Course  h1r5  h1r6  h1r7  h1r8  h1r9
 1/10 Modified 4WD  h2r5  h2r6  h2r7  h2r8  h2r9
 1/8 Buggy Electric 1  h3r5  h3r6  h3r7  h3r8  h3r9
 1/8 Buggy Electric 2  h4r5  h4r6  h4r7  h4r8  h4r9
 1/8 Buggy Electric 3  h5r5  h5r6  h5r7  h5r8  h5r9
 1/8 Buggy Nitro  h6r5  h6r6  h6r7  h6r8  h6r9
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h7r5  h7r6  h7r7  h7r8  h7r9
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h8r5  h8r6  h8r7  h8r8  h8r9
 Bendri rezultatai / Overall Results  eor5_5  eor6_6  eor7_7  eor8_8  eor9_9

Kvalifikacijų rezultatai: skaičiuojama pagal taškus (3 geriausi iš 5)
Qualifications results: count by points (3 best of 5)
Points(Rounds5-9)Counting_3_Rounds.pdf

Finalai / Finals (08.21)

 Klasė / Class  1 Final  2 Final  3 Final
 1/10 Electric Short Course  f1r11  f1r12  f1r13
 1/8 Buggy Electric A  f2r11  f2r12  f2r13
 1/10 Modified 4WD  f3r11  f3r12  f3r13
 1/8 Buggy Electric B  f4r11  f4r12  f4r13
 1/8 Buggy Nitro  f5r11    
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD    f5r12  
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD      f5r13
 
Baltic Cup 2016
2016 07 12
 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 4 iš 189
Akimirkos
ON-ROAD

Daugiau apie

On-road


www.lasa.lt

2016 m. off-road įskaita
   1/8 Buggy Nitro
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
371
2  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
333
3  Paulius Varnagiris
   Kaunas, LT
319
4  Lorenas Grigas
   Šiauliai, LT
307
5  Žygimantas Trinka
   Šiauliai, LT
279
   1/8 Buggy Electric
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
371
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
343
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
305
4  Vaidas Mainonis
   Kaunas, LT
289
5  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
272
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
363
2  Matas Antanavičius
   Panevežys, LT
355
3  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
203
4  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
195
5  Romas Cesiulis
   Molėtai, LT
189
   1/10 Electric Beginner
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
375
2  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
351
3  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
313
4  Nojus Slavickas
   Vilnius, LT
254
5  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
246
   1/10 Electric Modified
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
367
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
340
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
317
4  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
315
5  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
305
   1/10 Electric Short Course
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
375
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
355
3  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
333
4  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
256
5  Povilas Klimka
   Vilnius, LT
191

Detali įskaita
© 2016 RC-Cars
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
88x31.lt Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje