2017 LT RC off-road competition, 8-th race, Panevėžys, AURIDA race track

Varžybų data / Competition date2017-10-14
Registracija / Registration2017-10-03 - 2017-10-13
Varžybų vieta / Competition locationPramonės g. 8, Panevėžys, LT Žemėlapis
Klasės / Classes1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5 1/6 Petrol, 1/10 Electric Beginner, 1/10 Modified 4WD, 1/10 Modified 2WD,
Registruota dalyvių / Participants65 (unikalūs/unique: 55)
Varžybų svetainė / Competition websitehttp://www.rc-cars.lt
Kontaktai / Contactsigoris(eta)kadabra.lt
Maistas / FoodMaistu bus prekiaujama renginyje / Food available for buy in place.
Tvarkaraštis / Schedule :
LT
Preliminarus tvarkaraštis. Tvarkaraštis gali keistis priklausomai nuo dalyvių ir klasių skaičiaus. Tikslus tvarkaraštis bus paskelbtas renginio dieną.
9:00 Renginio pradžia - atidaromi vartai
9:00-10:00 Registracija
9:00-10:00 Treniruotės
9:00-9:07 1/8 Buggy Electric 1
9:07-9:13 1/8 Buggy Nitro
9:13-9:20 1/8 Buggy Electric 2
9:20-9:27 1/5-1/6 Petrol 2WD
9:27-9:34 1/10 Electric Beginer
9:34-9:41 1/10 Electric Modified 4WD
9:41-9:48 1/10 Electric Modified 2WD
9:50-10:00 Dalyvių susirinkimas
10:10-11:30 Kvalifikacija 1
11:35-12:55 Kvalifikacija 2
13:00-14:20 Kvalifikacija 3
14:20-14:40 Pertrauka
14:40-18:25 Finalai
18:40-19:00 Apdovanojimai

EN
Indicative timetable. Schedule is subject to change depending on the participants and the number of classes. The exact schedule will be announced on the day of the event.
9:00 Event starts
9:00-10:00 Registration
9:00-10:00 Trainings
9:00-9:07 1/8 Electric Buggy 1
9:07-9:13 1/8 Nitro Buggy
9:13-9:20 1/8 Electric Buggy 2
9:20-9:27 1 / 5-1 / 6 Petrol 2WD
9:27-9:34 1/10 Electric Beginer
9:34-9:41 1/10 Electric Modified 4WD
9:41-9:48 1/10 Electric Modified 2WD
9:50-10:00 Meeting of participants
10:10-11:30 Qualification
11:35-12:55 Qualification 2
13:00-14:20 Qualification 3
14:20-14:40 Break
14:40-18:25 Finals
18:40-19:00 Awards

Aprašymas / More info :
LT
2017.10.28 asociacija „RC-CARS“ kviečia į 2017 Lietuvos Off-road čempionato 8-sias varžybas.

Varžysis šių klasių automodeliai: 1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5-1/6 Petrol 2WD, Electric Beginner, 1/10 Electric Modified 4WD, 1/10 Electric Modified 2WD.

Varžybos vyks AURIDOS off-road trasoje. Dėmėsio! Varžybų pradžia 9:00 val.

Su savimi turėkite staliukus, kėdutes, prailginimo laidus, kitą jums reikalingą inventorių.

Startinis mokestis

* Klasė: 1/8 Buggy Nitro; 1/8 Buggy Electric ;1/5-1/6 Petrol
15 € + 8 € (Suaugusiems + trasos mokestis)
12 € + 5 € (Jaunimui iki 18 metų + trasos mokestis)

* Klasė: Electric Modified;
12 € + 6 € (Suaugusiems + trasos mokestis)
9 € + 3 € (Jaunimui iki 18 metų + trasos mokestis)

* Klasė: 1/10 Electric Beginner;
10 € + 5 € (Suaugusiems + trasos mokestis)
5 € + 2 € (Jaunimui iki 18 metų + trasos mokestis)

* Transponderio nuoma
5 € (Suaugusiems)
3 € (Jaunimui iki 18 metų)


EN
On 28/10/2017 „RC-CARS“ Association invites you to the 8-th race of the Lithuania Off-road Championship 2017.

The following model car classes will compete: 1/8 Buggy Nitro, 1/8 Buggy Electric, 1/5-1/6 Petrol 2WD, 1/10 Electric Beginner, 1/10 Electric Modified 4WD, 1/10 Electric Modified 2WD.

The race will take place in AURIDA off-road track.Attention! Start of the competition 9:00 am.

Please have your own tables, chairs, extension leads and other inventory you may need.

Entry fee

* Class: 1/8 Nitro Buggy; 1/8 Electric Buggy, 1 / 5-1 / 6 Petrol
15 € +8 € (Adults + track fee)
12 € + 5 € (Young people under the age of 18 years old + track fee)

* Class: 1/10 Modified Electric;
12 € + 6 € (Adult + track fee)
9 € + 3 € (Young people under the age of 18 years old + track fee)

* Class: 1/10 Beginner Electric;
10 € + 5 € (Adults + track fee)
5 € + 2 € (Young people under 18 years old + track fee)

* Transponder rent
5 € (Adults)
3 € (Young people under 18 years old)




1/8 Buggy Nitro | Dalyvių / Participants : 15
1 Igoris Vilčinskas
LT, Jonava
HB D817
O.S., NITROLUX, AKA
2 Vilius Klimka
LT, Vilnius
HB D815
HPI, Nitrolux, Aka
3 Lorenas Grigas
LT, Šiauliai
HB D815
Novarossi S4 plus, NITROLUX, AKA
4 Kuldar Ilus
,
TLR 4.0
FX, Meccamo, AKA
5 Robin Ilus
EE, Viljandi
TLR 4.0
FX, Meccamo, AKA
6 Zygimantas Trinka
Li, Siauliai
HPI Trophy
Kyosho, Nitrolux, AKA
7 Evaldas Stankus
LT, Kaunas
HB D812
Orion, NITROLUX, AKA
8 Jaanus Saare
EE, Tartu
TLR 3.0
The Engine, , Pro-Line
9 Lukas Motuza
LT, Kaunas
HB D817
Bullitt B217, Nitrolux, AKA
10 Mindaugas Rasimas
LT, Rumšiškės
HB D817
OS B2102, 25, AKA
11 Augustas šukelevičius
LT, Vilnius
MUGEN MBX 7
NINJA 21, BAYRON 25, AKA
12 Domantas Cesiulis
LT, Molėtai
TLR 8IGHT 4.0
O.S., Nitrolux, AKA
13 Paulius Varnagiris
LT,
HB D817
OS2101, , Proline
14 Gvidas Minkštimas
LT, Kaunas
HB D812
Bullit, , AKA
15 Gytis Oržekauskas
LT, Kaunas
Kyosho
O.S., Nitrolux, AKA


1/8 Buggy Electric | Dalyvių / Participants : 13
1 Igoris Vilčinskas
LT, Jonava
HB E817
LRP 2000 kV, LRP, AKA
2 Dominykas Eičinas
LT, Vilnius
Mugen MBX-7R Eco
Tekin 2050kV, GensAce, AKA
3 Nikita Shtytsko
BY, Minsk
Xray XB8E 17
Reedy , Orion, Aka
4 Danielius Staliūnas
LT, Vilnius
HB D815-E
Tenshock, GensAce, AKA
5 Morovich Michel
PL, Warszawa
mugen mbx-7 eco
Hacker 2100 kv, LRP 7000, PMT Tyres
6 Kuldar Ilus
,
TLR 4.0 E
HobbyWing, Gens, AKA
7 Robin Ilus
EE, Viljandi
Xray XB8 E
HobbyWing, Gens, AKA
8 Vaidas Mainonis
LT, Kaunas
TLR 8ight-E 4.0
HW Xerun 1900kv, Gens ACE 6750mAh 70C, AKA
9 Jaanus Saare
EE, Tartu
TLR 3.0E
Mamba, , Pro-Line
10 Tomas Jatkonis
LT, Kaunas
mp9
trackstar, nanotech, LOUISE B-PIRATE
11 Domantas Cesiulis
LT, Molėtai
TLR 8IGHT-E 4.0
Orion, Orion, AKA
12 Hans Hannus
EE,
Sworkz
Nosram, Nosram, T-pro
13 Lukas Lukas321
LT, Šiauliai
S10 Twister truggy
LRP S10 Twister, LiPo,


1/5 1/6 Petrol | Dalyvių / Participants : 7
1 Vytautas Agliniškis
LT, Vilnius
Baja
23ccm, ,
2 Oskars Abolins
LV, Talsi
Baja 5b
26, ,
3 Gatis Praulins
La, Talsi
Baja 5b
26 cc, ,
4 Gytis Časas
Lt, Utena
Baja
29cc, ,
5 Hannes Hannus
EE,
FG Baja
26, ,
6 Artūras Švoba
LT, Kaunas
HPI Baja 5b SS
26cc, ,
7 Romas Cesiulis
LT, Molėtai
HPI Baja SC
26 cc, ,


1/10 Electric Beginner | Dalyvių / Participants : 19
1 Greta Kalvėnaitė
LT,
HB D413
LRP S10, LRP 4500, JC Double Dees
2 Kasparas Staliūnas
LT, Vilnius
TeamC T4DSE
LRP, LRP, JC
3 Kajus Grigas
LT, Šiauliai
Himoto 1/10 SC
LRP S10 Blast, NanoTech, Proline
4 Tautvydas Gapariūnas
LT, Vilnius
LRP S10 BLAST BX 2
S10 BLAST, GensAce 4600, JC
5 Domantas Morkūnas
LT, Vilnius
Lrp blast bx 2
LRP, ,
6 Aiva Ambraziūnaitė
LT,
TLR 22-4 2.0
LRP, LRP, JC
7 Rokas Kazelskis
LT, Siauliai
Blast S10 bx
S10 23T, ,
8 Rokas Kazelskis
LT, Siauliai
Blast S10 bx
S10 23T, ,
9 Tomas Gricius
LT, Siauliai
Twister
23T, ,
10 Rytis Jaraminas
LT, Siauliai
LRP S10 Blast bx
S10 23T, ,
11 Klaudijus Varanavičius
LT, Siauliai
LRP Twister
23T, ,
12 Tomas Sobutas
LT, Siauliai
LRP S10 Blast bx
S10 23T, ,
13 Lukas Lukas321
LT, Šiauliai
S10 Teister truggy
LRP S10 Twister, LiPo,
14 Paulius Virganavičius
LT, Šiauliai
S10 Twister Buggy
LRP S10 Twister, LiPo,
15 Mantas Miežinas
LT, Kaunas
LRP S10 Twister BX
LRP S10 High Speed, T5000.2S.20HC, J-Compound VTEC
16 Lukas Virganavičius
LT, Šiauliai
S10 twister truggy
LRP S10, LiPo,
17 Tomas Sobutas
LT, Šiauliai
LRP S10 Blast BX 2
STOCK, LIPO 2s 4000mah, STOCK
18 Rimantė Jocaitė
LT, Siauliai
LRP Twister
23T, ,
19 Linas Šnapštys
LT, Siauliai
LRP Twister
23T, ,


1/10 Modified 4WD | Dalyvių / Participants : 7
1 Nikita Shtytsko
BY, Minsk
HB D413
Tekin, Orion, Aka
2 Lorenas Grigas
LT, Šiauliai
HB D413
LRP x20, LRP, AKA
3 Elvijus Bisikirskas
LT, Kaunas
HB D413
LRP, LRP, JC
4 Rokas Morkūnas
LT, Vilnius
TeamC TM4
Orion, ,
5 Tomas Jatkonis
LT, Kaunas
D413
Trackstar, Nano tech 4200mah, JConcepts
6 Aidas Vaiciukynas
LT, Kaunas
HB d413
, ,
7 Lukas Vyšniauskas
LT, Širvintos
AE B44.1
Viiper 6,5, LRP, HB


1/10 Modified 2WD | Dalyvių / Participants : 4
1 Laurynas Repsys
LT, Utena

, ,
2 Aidas Vaiciukynas
LT, Kaunas
HB D216
, ,
3 Olegas Vilčinskas
LT,
HB D216
LRP 7.5T, LRP 4300, JC
4 Paulius Narkevičius
LT, Panevėžys
LRP Twister SC
, ,