Video by IgaRC

 

 

Montuojame 1/8 nitro modelio stabdžių sistemą
Pateiktoje medžiagoje pasakoju ir rodau, kaip reiktų tinkamai surinkti HB D817 modelio stabdžius. Iš esmės šie patarimai tinka visiems nitro modeliams.


Klijuojame 1/8 modelio ratus

Klijuojame radijo bangomis valdomų modelių 1/8 mastelio Buggy tipo padangas. Medžiagoje parodau kaip tinkamai iškarpyti insertą skirtingiems trasų paviršiams ir sąlygoms. Akcentuoju klijavimo ypatumus.

 

Balansuojame 1/8 modelio ratus/ padangas

Šis balansavimo metodas tinka visiems radijo bangomis valdomų modelių ratus. Rekomenduoju naudoti specialų plasteliną/ molį skirtą ratų balansavimui.

 

Klijuojame 1/10 modelio priekinius ir galinius ratus

Šioje medžiagoje klijuoju JConcepts (JC) gamintojo Double Dees priekines ir galines padangas. Naudoju du skirtingus insertus (baltas ir raudonas), du skirtingi jų paruošimai. Paprastas klijavimo būdas.

 

Oro filtro sutepimas

Vaizdo medžiagoje parodau vidaus degimo variklio (VDV), liaudiškai vadinamo nitro variklio, oro filtro sutepimo eiga. Tokį metodą naudoju jau kelis metus. Patariu išmėginti ir pasinaudoti paprastomis įdėjomis šio proceso supaprastinimui. Šis metodas tinka visiems oro filtrams sutepti.

VALVOLINE alyva: https://www.stokker.lt/alyva-oro-filt…

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/IgaRC.lt/

 

VDV (nitro) sankabos išardymas

Šioje vaizdo medžiagoje pateikiu paprasta būdą, kaip yra išardoma vidaus degimo variklio (nitro) sankaba. Naudoju BUKU sankaba, kuri skyriasi nuo dažniausiai sutinkamų sakabų savo spyruoklių tvirtinimų ir kulokėliais. Tačiau šie skirtumai nekeičia pačios sankabos ardymo esmės.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/IgaRC.lt/

 

VDV (nitro) variklio fail safe apsauga

Paprastas ir pigus būdas apsaugantis variklį nuo užkalimo. Pasitaiko dažnai situacijų, kai dingsta maitinimas ar sugenda servo mechanizmas. Guma gražina variklio karburatorių į pradinę padėtį.

 

VDV (nitro) variklio sankabos uždėjimas

Vaizdo medžiagoje parodyta, kaip taisiklingai uždėti BUKU firmos sankaba ant naujo VDV (nitro) variklio.

 

Montuojame duslintuvą

Šiame video parodau, kaip užmaunamas duslintuvas ant VDV (nitro) variklio. Keli patarimai, kaip lengvai uždėti spyruokles ir kodėl reikia išcentruoti patį duslintuvą.

 

HB D817 galinių amortizatorių surinkimas

Vaizdo medžiagoje yra surinkinėjami HB D817 1/8 Buggy modelio galiniai amortizatoriai. Toks surinkinėjimo principas tinka visiems 1/8 modelių amortizatoriams (kuriu kepurėje yra skylė varžtui įsukti). Naudojamas 0 rebound – amortizatorius negyvas.


© Aidas Vaičiukynas 2016 - 2024