MyRCM

MyRCM – tai nauja varžybose naudojama informacijos apskaitos programa, kuri supaprastina varžybų organizavimą. Šis programa leidžia dalyviams savo telefonuose matyti varžybų rezultatus tiesiogiai, iškarto patalpina ir atvaizduoja varžybų rezultatus, automatiškai sukuria registraciją. Tai platforma, kurią naudoja 90% pasaulio varžybų organizatorių.

Registracija – nuo šiol norint dalyvauti varžybose, būtina registruotis naujoje MyRCM platformoje (registruoti reikia tik pirmą kartą, vėliau užteks tik prisijungti).

 

1. Internetinėje naršyklėje suvedame šią nuorodą arba tiesiog spaudžiame ant šios nuorodos http://www.myrcm.ch

 

2. Viršuje, dešiniame kampe spaudžiame “Sign up”.

 

3. Supildome prašomus duomenys. (Nuo viršaus: lytis, pavardė, vardas, adresas, pašto kodas, šalis, telefonas, faksas, mobilusis telefonas, el. paštas, gimimo data, tinklalapis. Toliau, naudojami dažniai siųstuve/ imtuve, transponderio numeris ir kita.) Licenzijos laukelio pildyti nebūtina. Busimos paskyros vardas ir slaptažodis.

Pastaba: transponderio laukelį paliekame tuščią, jei transponderį varžybų metu nuomositės. Žvaigždute pažymėti langeliai yra privalomi.

4. Sutinkame su platformos sąlygomis ir spaudžiame mygtuką ” Commit”. Jus susikurėte paskyrą MyRCM tinklalapyje. Dabar galėsite šią paskyrą naudoti viso pasaulio RC varžybose.

 

5. Tuomet spaudžiame registracijos nuorodą rc-cars.lt tinklalapyje, facebook, ar kitur ir patenkame į tų varžybų registracijos lauką.

 

6. Supildome visą būtiną informaciją.Dalis informacijos bus surašoma automatiškai sistemos.

Section laukelyje pasirenkame klasę, kurioje norėsime dalyvauti.

Pastaba: transponderio laukelį paliekame tuščią, jei transponderį varžybų metu nuomositės. Žvaigždute pažymėti langeliai yra privalomi.

 

7. Registracija baigta sutikus su platformos taisyklėmis ir paspaudus mygtuką “commit”

Pastaba: registracija atliekama kiekvienai klasei atskirai. Jei ruošiatės dalyvauti dviejuose ir daugiau klasių, būtina užsiregistruoti du kartus t.y. kiekvienai klasei atskirai.


© Aidas Vaičiukynas 2016 - 2024